Kategoriler

kargo takip ekranı
Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

Ucuz Depo, Türkiye'deki tüm internet kullanıcılarına, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için 2012 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

İnternet alışverişinde kullanıcıların yaşadığı en önemli sıkıntıların başında, ithalatçı firmalarla anlaşma yapmayan, aracı firmalardan aldıkları ürünleri kullanıcıya ulaştıran firmaların, her aracı firmanın fiyat üzerine eklediği kar nedeniyle, ürünleri şişirilmiş fiyatlarla kullanıcılara ulaştırması, ithalatçı firmalarla anlaşma yapan büyük alışveriş firmalarının ise, yoğunluk nedeniyle kargo ve müşteri hizmetleri konusunda büyük bir yoğunluk yaşaması ve bunu yoğunluyu kullanıcılara olumsuz alışveriş deneyimi olarak yansıtmalarıdır.

Ucuz Depo, ithal ürünler için ithalatçı ve distribütör firmalarla anlaşarak, ithalatçısı olmayan ürünler içinse uygun olan durumlarda ürünlerin bizzat ithalatını gerçekleştirerek, yerli ürünler için de direkt üretici ile temas kurarak ürünleri en uygun ücretlerle kullanıcılarına ulaştırmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

Ucuz Depo, kullanıcılarına en düşük fiyatları sunarken, en iyi internet alışverişi deneyimini sağlamak amacıyla tüm siparişleri günlük işler ve çok farklı iletişim kanallarını kullanarak en iyi satış öncesi ve sonrası desteği kullanıcılarına vermeyi hedefler.

Ucuz Depo sadece Türkiye içinde resmi garantisi olan ürünlerini kullanıcıya ulaştırır. İnternette bir çok firma, paralel ithalat adı verilen yöntemi kullanarak, resmi distribütör garantisi olmayan ürünleri Türkiye'ye getirmekte, bu ürünleri düşük fiyatlardan piyasaya sürmektedir. Zaman zaman Ucuz Depo'da gördüğünüz herhangi bir ürünün, internette herhangi bir sitede daha düşük bir fiyattan satıldığını görebilirsiniz. Bu ürünler kuvvetle muhtemel paralel ithalatla Türkiye'ye getirilmiş ve distribütör garantisi olmayan ürünlerdir. Bu tip ürünler arızalandığında tamirini sağlamak, iade etmek, değiştirmek gibi bir talebiniz söz konusu olduğunda, resmi distribütör garantisi söz konusu olmadığından, ve bu ürünleri düşük fiyatlardan piyasaya sunmak isteyen dağıtıcı şirketlerin teknik servis ve destek kısımlarına yeterli yatırımı yapmamasından dolayı sıkıntı yaşamanız olasıdır.

Bu nedenle internetten aldığınız, başta elektronik olmak üzere her üründe, resmi distribütör garantisi olup olmadığını mutlaka teyit etmeniz yararınızadır.

Ucuz Depo olarak iyi alışverişler diler, her türlü soru, sorun, öneri, istek ve şikayetinizde bize alt kısımda bulunan iletişim kanallarından her zaman ulaşmanızı rica ederiz.

UcuzDepo.com.tr Yönetimi


Bizimle çalışmak için: cv@ucuzdepo.com.tr | Tedarikçi başvuruları: supplier@ucuzdepo.com.tr | Yasal başvurular: legal@ucuzdepo.com.tr | Basın başvuruları: press@ucuzdepo.com.tr